Několik střípků o mé osobě jako autora

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Několik střípků o mé osobě jako autora

Příspěvek  Dragon za 05.12.09 12:42

Zdravím,
vystupuji zde, ale i na sga-project.com/forum jako Dragon.
Svojí tvorbu jsem započal na povídce „Pomsta“ ke které jsem pro ohlasy sepsal i bonus „Alternativní konec“. Po této povídce jsem započal spolupráci na povídce s Vlad Draculem „Případ Borealis/Stargate Pegasus : Anomalies“ , současně s touto 50% spoluprací jsem rozjel Povídku „Sedm Stran“ a následně „Povídky na přání aneb Vaše vysněná epizoda“. Nyní kromě Sedmi Stran, spolupracuji na „Destiny of Pegasus“ s Ice/m. Do budoucna plánuji ještě jednu povídku, která nese v současnosti název „Příběh Vesmíru“, název se bude možná měnit, ale je to již nepravděpodobné. Povídka spatří světlo světa po dopsání Sedmi Stran a nějaké té pauze. Po této povídce pravděpodobně skončím se samostatnou tvorbou a nadále budu psát jen Osudový skok, Povídky na přání aneb…, + spolupráce

V mých povídkách se snažím naprosto anulovat „scény mimo záběr“ a veškerému dění dát maximální logiku, ale zároveň čtenáře nechávám v nejistotě.
Doposud jsem psal povídky na tématiku Hvězdné brány, kde jsem se snažil do jisté míry držet seriálu, ale nikdy jsem se nebál tuto návaznost, posloupnost, či jak chcete opustit, ale vždy to bylo podáno logicky a vysvětleno. Jednoduše řečeno využívám mezer v seriálu, kterých je spoustu.
Tyto mezery se nebojím využít ani „radikálním způsobem“, čímž dodávám svým povídkám napínavější a záhadnější Atmosféru, ale opět je vše v povídce postupně vysvětleno, tak že to dává naprostý smysl.
Nadále dodržuji jednotlivé vlastnosti, tedy například to že v jednom díle dám nějaké zbrani charakteristickou vlastnost a v druhém díle budu dělat že ona zbraň danou vlastnost nemá u mě nenajdete.

Moje veškerá tvorba prochází přes korekce. Mými korektory byly za celou dobu mé tvorby tito lidé
WiX; Vlad Dracul; Geser; StOrm; Dark Angel.
Všem mnohokrát děkuji.
Dragon

Říkej co říci chceš, ale mysli to vážně

"Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace."
Sol LeWitt
Dragon
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 348

http://osudovy-skok.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: