Historie spolupráce

Goto down

Historie spolupráce

Příspěvek  Dragon za 19.11.09 20:52

Historie:

Poté co se zrodil nápad byl časový propad přibližně tří měsíců než byla obeslána další čtveřice lidí a všichni mile rádi souhlasily se svojí účastí na tomto rozsáhlém projektu.

Jakmile povídce tímto obesláním byl vdechnut život, tak se naše skupinka celkem pěti autorů začala pomocí ICQ a PM na jiném fóru domlouvat a dávat do hromady první střípky povídky. Při tomto nepatrném skládání vznikaly první postavy, větší detaily děje a prostředí.

Povídka v této fázi utrpěla několik infarktů a jednu mozkovou mrtvici. Tyto nepříjemnosti povídku málem zabyly, ale povídka díky naději, která umírá jako poslední spolu se silnou vůlí přežila.
Zatímco při infarktech jsme používaly metody náhlé komunikace tedy jen něco napsat čímž jsme jen prodloužily utrpení skomírající povídky, tak po mozkové mrtvici bylo již jasné že takto to dále nejde. Z těchto důvodů jsem začal přemýšlel o jiných řešeních a občas jsem je probíral i s někým dalším, ale možnosti nebyly příliš nadějné.
Ve skutečnosti šlo jen povídku nechat umřít, koupit program pro každého od Microsoftu v hodnotě blížící se jednomu tisíci korun českých, nebo parazitovat na jiném fóru a doufat ve shovívavost tamních pánů.

Naštěstí se tu ale objevil nápad jiný a to založit si fórum vlastní, a tak se i stalo.
Fórum mělo povídce dát nový dech, novou naději a sílu do života. Bylo založeno v pondělí 16. 11. 2009 a původně mělo být pouze přístupné jen Autorům, ale někde ve svém vzniku se nápad chopil svého života.
Během svého vývoje se od původní myšlenky a vzhledu fórum změnilo k nepoznání. Nejprve byla přidaná sekce na uveřejňování dílů a následovala sekce na Materiály….dál to prostě žilo svým životem

Nyní tu čtete tento příspěvek na fóru, které je o povídce Osudový skok, které podporuje její tvorbu a uveřejňování. Ovšem je tu také možnost, aby si uživatelé mezi sebou navzájem pokecali v sekci "Diskuze".

A toto je jen začátek, Osudový skok teprve přijde…


Naposledy upravil Dragon dne 04.12.09 22:22, celkově upraveno 3 krát
avatar
Dragon
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 348
Join date : 16. 11. 09
Age : 28
Location : Kdesi v dáli...

http://osudovy-skok.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru