Osudový skok
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dark Angel - Informace o mně

Goto down

Dark Angel - Informace o mně Empty Dark Angel - Informace o mně

Příspěvek  Dark Angel 28.11.09 23:57

Dobr(vyberte prosím z nabídky - ý,é, ou) (vyberete prosím z nabídky to, co je právě za denní dobu - ráno, dopoledne, poledne, odpoledne, večer, noc).
Takže vážené dámy, pánové, děti, či různorodé jiné živočišné pozemské i mimozemské druhy. Ptáte-li se, proč tak zbytečně obsáhlý a podivný pozdrav, vězte, že já se ptám taky, ale nechtěl jsem jednoduše diskriminovat různé denní doby, ve kterých tento nudný a nezáživný post čtete. Nahradit to pouhým "Ahoj," mi nepřišlo dostatečně zdvořilé Very Happy Tudíž pokud jste se přese všechno dostali až sem, tak jsem šťasten, že Vám jako první blahopřeji k přečtení tohoto kusu tohoto nezáživného povídání o mé osobě.

Nyní se konečně dostáváme k samotné podstatě příspěvku.
Je tomu již 19,5 roku, co jsem byl naposledy za zločiny proti andělskosti svržen k doživotnímu vězení na planetě Zemi. Přesto se mi zachovaly určité vzpomínky, díky nimž jsem se stal nejdokonalejším autorem historie lidstva. Díky řetězci nepředvídatelných i předvídatelných událostí jsem se v historii mnohokráte objevil pod různými pseudonymy, ale první dochovaná zmínka o mě je až z doby před 28.staletími, kdy jsem vystupoval jako Homér. Tímto se Vám dodatečně omlouvám, že mé hlavní dílo té doby je tak obsáhlé.
Pozdější zmínky o mě jsou bohužel až z doby před méně než 6 staletími, kdy jsem vystoupil ze stínu pod přízviskem Francois Villon. Ptáte-li proč tak pozdě a navíc proč s poezií, odpovědí budiž to, že když jsem ze stínu vystoupil předtím jako Titus Maccius Vius, bylo mi mé dílo ukradeno a jistý Titus Maccius Plautus je pak vydával za své. Tuto potupu jsem mu následně vrátil před méně než 4 staletími, při svém (nepočítaje tento) posledním trestu, kdy jsem pod přízviskem Moliére převzal do područí zpět svou Komedii o hrnci a udělal z ní opět komedii století. Tentokráte jsem ji však uvedl pod jménem Lakomec a pozměnil jsem jména postav.

V současnosti vykonávám již sedmý trest (jsem nenapravitelný a možná i z toho pochází má přezdívka) a mé dílo se řetězově šíří po internetu, kde pomocí domény SGA-Projektu se prvotně dostalo k širší veřejnosti. Prozatím jsem na světlo světské vypustil jen dva drobné literární projekty, neboť jsem tou krásou hned nechtěl zahltit celý internet a to jsou díla:

Dokončení kruhu
a
Rozhodnutí, to je být či nebýt

V současné době, se krom tohoto projektu účastním už jen korektorské činnosti(jak jsem již řekl, nechci tou krásou zahltit internet), kterou vykonávám u Dragona, jenž tu na tomto fóru zastupuje funkci mého nadřízeného, a dále i u dalších autorů.

Z Bohnic zdraví
Temný Anděl

Dark Angel - Informace o mně Chocholousek.th
Dark Angel
Dark Angel
Autor
Autor

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 16. 11. 09
Age : 34
Location : Desná

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru